Wstęp

Witaj na moim blogu!

Bardzo cieszę się, że tu jesteś! Jeśli trafiłeś na mojego bloga, to widocznie szukasz inspiracji kulinarnych albo może ciekawych przepisów? Zapraszam zatem do śledzenia na bieżąco mojego bloga. Wpisy będą się pojawiały kilka razy w tygodniu.

Więc może zacznę troszkę o sobie. Tak więc nazywam się Paulina, mam 24 lata, jestem szczęśliwą mężatką i matką półtora rocznego synka. Od 13 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii i jestem ogromnym łasuchem. Stąd też chciałam podzielić się swoimi inspiracjami na ten temat z innymi, by ktoś mógł gotować czy piec różne pyszności razem ze mną 🙂

Na początek chciałabym się z wami podzielić przepisami, które mam już opanowane do perfekcji. Oczywiście są to przepisy z pewnego źródła, które zostały zmodyfikowane przez moją osobę. Będę również umieszczać, te które według mnie są po prostu godne polecenia z lekką modyfikacją, dołączając źródła we wpisach. W niektórych będą się różnić tylko proporcje, lub jednym czy dwoma innymi składnikami.

Będę umieszczać tutaj ciasta, desery, przekąski a czasami i też dania główne, które są przeze mnie w 100% rekomendowane. Ale oczywiście są różne smaki i nie mogę dać Ci gwarancji, że akurat TOBIE będzie smakować wszystko co tu dodam. Będzie to dla Ciebie więc wyzwanie, które podejmiesz lub nie.

Przepisy będą podawane na dwa sposoby, czyli jak wykonać je w sposób tradycyjny jak i również w maszynie, którą posiadam.

Tak więc bardzo serdecznie Cię zapraszam i zachęcam do komentowania, jeśli będziesz testował ów przepis. Liczy się każda opinia, więc nie krępuj się dzielić swoimi udanymi lub nieudanymi próbami!

Gorąco pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *